image

O nás

Společnost Pinya s.r.o.

 

Pinya je česká společnost zabývající se IT bezpečností, tvorbou firemních intranetových řešení, internetových obchodů a webových prezentací. Specializuje se také na zakázkový vývoj softwaru. Jejím klíčovým produktem je software Pinya Guard, za který byla v roce 2014 oceněna IT produktem roku v kategorii bezpečnostní řešení. Jedná se o software umožňující monitoring práce na klasických počítačových stanicích i terminálových řešeních Citrix, VMware nebo Windows server. 

Díky mladému vývojářskému týmu přichází společnost s inovativními nápady, které jsou zákazníky oceňovány v tuzemsku i celém světě.  Během působení na trhu firma realizovala řadu intranetových řešení založených na SharePoint platformě u malých i velkých firem. Pokud chcete zjistit více o našich zákaznících, neváhejte navštívit sekci Reference.

Lidé ve firmě

Honza

Jan Havlas

CEO

"Jako ředitel zodpovídám za bezproblémový chod firmy. Mimo ni rád trávím čas na paddleboardu nebo na kole."

Igi

Igor Šrom

IT Project Manager

"Při analýze projektu je důležitá komunikace se zákazníkem. Mimo prostředí kanceláře miluji cestování."

Peťa

Petra Kratochvilová

Office Manager

"Věnuji se různorodé administrativě a denně komunikuji s našimi zákazníky. Volný čas trávím hlavně zdravým vařením a vzděláváním se."

Lukin

Lukáš Macek

Junior Developer

"Každý projekt je unikátní a potřebuje odlišný přístup. Mimo práci rád hraji na počítači a věnuji se zpěvu."

Martix

Martin Hortvík

Senior Developer

"S mnohaletými zkušenostmi na poli vývoje dostanu i složitý projekt ke zdárnému konci. V civilu rád trávím čas aktivním odpočinkem."

Krtek

Ondřej Gryc

Business Manager

"Kontakt se zákazníky a obchodní praktiky mám zmáknuté. Ve volném čase podnikám výpravy s dobrou partou přátel."

Dita

Dita Salajková

IT Project Manager

"Při řízení projektů se snažím, aby nedocházelo ke komunikačnímu šumu mezi zákazníkem a vývojovým týmem. Volný čas trávím se svou rodinou."

Certifikáty

IT Produkt 2014

IT produkt 2014

Produkt Pinya Guard byl oceněn titulem IT Produkt roku 2014 v kategorii bezpečnostní řešení. Odborná porota ocenila jak samotný přínos produktu pro společnost, tak i moderní řešení s cloudovou architekturou.

CISCO CCNA

CISCO CCNA

Pinya je partnerem celosvětového lídra dodávajícího síťové komponenty potřebné ke komunikaci. Naši vývojáři a technici jsou pravidelně proškolováni v oblasti počítačových sítí, aby zákazníkům dodali vždy to nejlepší řešení.

Microsoft Silver Partner

Microsoft Silver Partner

Jsme dlouholetými partnery společnosti Microsoft. Díky našim schopnostem, pravidelným školením a zdokonalováním se v oblasti sítí, plníme závazky v kompetencích Microsoft Silver Partner. Touto certifikací dokazujeme, že jsme opravdovými profesionály v oboru a máme schopnosti, které uplatňujeme v praxi.

Microsoft Office 365 partner

Microsoft Office 365 partner

Díky partnerství s Microsoftem dokážeme našim zákazníkům pomoci s přechodem na Office 365. Jako certifikovaní experti umíme upgradovat SharePoint bez chyb v systému a postaráme se o jeho bezproblémový chod.

Microsoft BizSpark

Microsoft BizSpark

Přihlásili jsme se do projektu BizSpark od Microsoftu a úspěšně jsme splnili přísná kritéria. Díky tomu máme vždy nejnovější vývojářské nástroje, cloudové služby a technickou podporu, kterou nabízíme i našim klientům.

Kariéra

Obchodník se zkušenostmi z IT

Baví Vás obchod a zároveň jste tak trochu nadšenec do IT? Máte zkušenosti s obchodem v technickém odvětví? Hledáte rozmanitou práci, která přináší jasné výsledky? Jestli ano, přidejte se do naší rychle rostoucí softwarové firmy plné mladých kolegů a kolegyň. 

 

Stážista

Studuješ IT a chceš si přivydělat nějakou tu kačku smysluplnou prací? Umíš programovat v C# a nebojíš se výzev? Přidej se do našeho týmu, kde budeš moci pracovat i na své bakalářce nebo diplomce. S praxí u nás najdeš práci po škole okamžitě!