image

O nás

Společnost Pinya s.r.o.

 

Pinya je česká společnost zabývající se IT bezpečností, tvorbou firemních intranetových řešení, internetových obchodů a webových prezentací. Specializuje se také na zakázkový vývoj softwaru. Jejím klíčovým produktem je software Pinya Guard, za který byla v roce 2014 oceněna IT produktem roku v kategorii bezpečnostní řešení. Jedná se o software umožňující monitoring práce na klasických počítačových stanicích i terminálových řešeních Citrix, VMware nebo Windows server. 

Díky mladému vývojářskému týmu přichází společnost s inovativními nápady, které jsou zákazníky oceňovány v tuzemsku i celém světě.  Během působení na trhu firma realizovala řadu intranetových řešení založených na SharePoint platformě u malých i velkých firem. Pokud chcete zjistit více o našich zákaznících, neváhejte navštívit sekci Reference.

Lidé ve firmě

Honza

Jan Havlas

Ředitel

"Jako ředitel zodpovídám za bezproblémový chod firmy. Mimo ni rád trávím čas na paddleboardu nebo na kole."

Igi

Igor Šrom

Analytik

"Při analýze projektu je důležitá komunikace se zákazníkem. Mimo prostředí kanceláře miluji cestování."

Kuba

Jakub Šenberger

PR Manager

"Jako PR Manager se starám o každý detail, protože vím, že maličkosti dělají dokonalost. Prioritou je pro mě manželka s neposedným synkem."

Jitka

Jitka Skřipcová

Office Manager

"Je potřeba vystavit fakturku? Obraťte se prosím na mě."

Martix

Martin Hortvík

Vývojář

"Ztělesněný základní kámen softwarové firmy, přes který jdou všechny projekty. V civilu rád trávím čas aktivním odpočinkem."

Krtek

Ondřej Gryc

Obchodní ředitel

"Kontakt se zákazníky a obchodní praktiky mám zmáknuté. Ve volném čase podnikám výpravy s dobrou partou přátel."

Certifikáty

IT Produkt 2014

IT produkt 2014

Produkt Pinya Guard byl oceněn titulem IT Produkt roku 2014 v kategorii bezpečnostní řešení. Odborná porota ocenila jak samotný přínos produktu pro společnost, tak i moderní řešení s cloudovou architekturou.

CISCO CCNA

CISCO CCNA

Pinya je partnerem celosvětového lídra dodávajícího síťové komponenty potřebné ke komunikaci. Naši vývojáři a technici jsou pravidelně proškolováni v oblasti počítačových sítí, aby zákazníkům dodali vždy to nejlepší řešení.

Microsoft Silver Partner

Microsoft Silver Partner

Jsme dlouholetými partnery společnosti Microsoft. Díky našim schopnostem, pravidelným školením a zdokonalováním se v oblasti sítí, plníme závazky v kompetencích Microsoft Silver Partner. Touto certifikací dokazujeme, že jsme opravdovými profesionály v oboru a máme schopnosti, které uplatňujeme v praxi.

Microsoft Office 365 partner

Microsoft Office 365 partner

Díky partnerství s Microsoftem dokážeme našim zákazníkům pomoci s přechodem na Office 365. Jako certifikovaní experti umíme upgradovat SharePoint bez chyb v systému a postaráme se o jeho bezproblémový chod.

Microsoft BizSpark

Microsoft BizSpark

Přihlásili jsme se do projektu BizSpark od Microsoftu a úspěšně jsme splnili přísná kritéria. Díky tomu máme vždy nejnovější vývojářské nástroje, cloudové služby a technickou podporu, kterou nabízíme i našim klientům.

Kariéra

.NET vývojář

Baví Vás vývoj SW aplikací? Umíte jazyk C#? Jste orientovaný na MS technologie? Zvládnete vývoj nad databází? Pokud ano, tak Vás hledáme! Jsme dynamicky rostoucí firma a hledáme do našeho týmu pro externí spolupráci .NET vývojáře.

 

Stážista

Studuješ IT a chceš si přivydělat nějakou tu kačku smysluplnou prací? Umíš programovat v C# a nebojíš se výzev? Přidej se do našeho týmu, kde budeš moci pracovat i na své bakalářce nebo diplomce. S praxí u nás najdeš práci po škole okamžitě!