+420 734 558 090 brno@pinya.cz

KONTAKTUJTE NÁS

Jsme Pinya s.r.o.

Máte dotaz, potřebujete radu nebo se chcete o produktech Pinya dozvědět více? Zde najdete všechny potřebné informace, abyste nás mohli kontaktovat. Rádi vám poradíme a pomůžeme.

Kde nás najdete:

Sedlákova 512/33, 602 00 Brno

Fakturační adresa:

Tuřanka 1222/115 Slatina, 627 00 Brno, IČ: 293 12 922

 

Obchodní oddělení:

Tel: 734 558 090

Email: obchod@pinya.cz

Brněnská společnost Pinya s.r.o. se specializuje na vývoj softwarových řešení. V portfoliu Pinya najdete například software pro personalisty Pinya HR, software pro monitoring práce zaměstnanců Pinya Guard, intranetové řešení Pinya SharePoint či software pro správu mobilních zařízení Pinya Mobile. Díky mladému vývojářskému týmu může Pinya nabídnout svým zákazníkům neotřelé nápady, které vedou rychle k požadovanému cíli. Jsme tým zapálených vývojářů, kteří se postaví čelem každé výzvě.

Monitorovací software Pinya Guard je schopný sledovat práci vašich zaměstanců na počítači, zjišťovat efektivitu a využívání aplikací. Získáte tak absolutní přehled o výkonnosti zaměstnanců a budete je moci lépe a efektivněji řídit.

 

Pinya Mobile je produktem připraveným speciálně pro správu mobilních aplikací v systému Android. Ve spolupráci se softwarovým řešením Samsung Knox přináší Pinya zákazníkům absolutní zabezpečení dat, která se v mobilních zařízeních zaměstnanců nachází a umožnuje tato zařízení vzdáleně spravovat.

 

 

Pokud si z portoflia softwarových produktů Pinya nevyberete, je náš vývojářský tým schopný připravit software zcela na míru vašim přáním. Stačí vyslovit přání a naši vývojáři jsou vám k službám.

 

w

Pokud vás intranetové řešení Pinya SharePoint zaujalo, nebo máte zájem o další softwarové produkty Pinya, neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni vám poradit a pomoci. Zavolejte nám, napište nebo nás můžete navštívit osobně. V naší brněnské kanceláři vás velice rádi uvítáme.

Naše řešení

Personální software

Méně času administrativě, více vašemu týmu. Pinya HR je softwarové řešení, které se stane pravou rukou každého HR manažera.

Firemní intranet v Microsoft SharePoint

Jediný intranet, který se vám bez kompromisů přizpůsobí. Pinya SharePoint je flexibilní a inteligentní intranetové řešení v profesionálním prostředí Microsoft SharePoint.

Monitoring zaměstnanců

Monitoring zaměstnanců, detekce hrozeb uvnitř firmy, sledování produktivity, dohled nad home office a softwarový audit, to vše umí Pinya Guard.