image

VINIUM a.s.

Obchodní CRM systém pro společnost podnikající v ekologii

Výchozí problém

aneb co stálo u zrodu spolupráce

VINIUM a.s. je jihomoravská společnost z Velkých Pavlovic, která je jedním z největších výrobců tichých vín v České republice. Historie firmy sahá až do roku 1936.

Společnost má mnoho klientů, kteří u ní nakupují víno osobně. Ještě více má tuzemských a zahraničních zákazníků, kteří objednávají víno přes internet. Proto firma potřebovala přehledný e-shop propojený s webovými stránkami, který by uspokojil poptávku klientů z celého světa a umožnil jim nákup z pohodlí domova.

 

Řešení problému

aneb jak jsme vše napravili

Žádný zákazník nechce trávit spoustu času na nepřehledném e-shopu. Společnosti Vinium jsme vytvořili přehledný a moderní internetový obchod, který má intuitivní ovládání přes redakční systém. Jednoduše v něm lze vytvářet kategorie pro produkty. Díky tomu mohou zákazníci při nákupu jednoduše filtrovat vína podle odrůd nebo jakosti. Skvělou vychytávkou je třídění vín podle toho, k jakému pokrmu se hodí.

Placení je maximálně pohodlné, protože podporuje nejrůznější platební metody. Nechybí přepnutí rozhraní do angličtiny – objednávky mohou být provedeny z celého světa. Zákazníci mohou kdykoliv plynule přejít z webových stránek na e-shop, pokud se chtějí dozvědět třeba o soutěžích nebo aktuální kolekci vín.

Použité technologie

aneb bez čeho se neobejdeme

  • C#

  • Microsoft SQL

  • JavaScript

  • ASP.NET

Potřebujete podobné řešení?

Další reference