image

EagleBurgmann Czech s.r.o.

E-shop pro dodavatele průmyslového těsnění

Výchozí problém

aneb co stálo u zrodu spolupráce

EagleBurgmann Czech s.r.o. je společnost dodávající průmyslová těsnění do celého světa. Její produkty a servis jsou značkou spolehlivosti a bezpečnosti.
 

Společnost prodávala množství zboží přes emaily a to ji zdržovalo. Požádala nás proto o vytvoření e-shopu, který by tento proces urychlil a zjednodušil. Specifickým parametrem bylo vytvoření business to business řešení, kde k novému e-shopu budou mít přístup pouze stávající zákazníci.

Řešení problému

aneb jak jsme vše napravili

Řešení na platformě MS SharePoint jsme navrhli na základě detailní vstupní analýzy, která nám pomohla definovat strukturu intranetu, schvalovací pravidla pro výkresy a další dokumenty. Celý systém vznikl na míru, bez použití našich modulů. Po implementaci jsme se postarali o přesunutí dat a nadále zajišťujeme bezvýpadkový provoz a plnou uživatelskou podporu.Z nefungujícího systému prodeje zboží přes emaily jsme vytvořili uzavřený e-shop pro stávající firemní zákazníky.  V něm lze vybírat zboží podle kategorií, prodejnosti, ceny atd. Každá položka je doplněná fotografií a popisem zboží. Zákazník si může zobrazit historii nákupů. Firma jednoduše vytvoří objednávkový pdf soubor, který pošle na obchod nebo zákazníkovi.


Použité technologie

aneb bez čeho se neobejdeme

  • C#

  • Microsoft SQL

  • JavaScript

  • ASP.NET

Potřebujete podobné řešení?

Další reference