image

Významná brněnská stavební společnost získá personální software napojený na interní systém

  4. února 2019
  Pinya HR

PS BRNO je úspěšná stavební firma s více než patnáctiletými zkušenostmi v oboru. Dynamicky rozvíjející se společnost nabízí od roku 2004 nejrůznější realizace staveb. S růstem společnosti se navýšil počet zaměstnanců, které je potřeba efektivně řídit. K tomu jí pomůže náš software Pinya HR napojený na interní systém HELIOS, ze kterého bude načítat informace o zaměstnancích.

Významná brněnská stavební společnost získá personální software napojený na interní systém

Software Pinya HR je vynikajícím nástrojem pro personalisty i zaměstnance, který zjednodušuje práci a šetří čas. Umožňuje zobrazení organizační struktury společnosti, rychlé zadávání a schvalování dovolených, či zjednodušené přijímání nových zaměstnanců. Systém obsahuje velké množství informací o každém pracovníkovi, avšak v přehledné podobě a jasnou strukturou. Nikdo nemusí údaje dlouho hledat, vše je vidět na první pohled a dostupné na pár kliknutí myši.

Pinya HR je sofistikovaný software, který PS BRNO pomůže s lepší organizací společnosti a školení nových zaměstnanců. Klíčové je napojení na již zavedený systém HELIOS, odkud bude personální software čerpat veškerá data o zaměstnancích. Více se o našem produktu dozvíte na našem webu.