image

Výrobci přípravků na klouby jsme vyvinuli objednávkový systém na míru

  22. ledna 2020
  Vývoj software, SharePoint

Společnost Biopol GN s.r.o. je českým distributorem značky Barny’s, která je v České republice známá především doplňky stravy a dalšími farmakologickými přípravky. Kvůli důkladné kontrole výrobních postupů léčiv a jejich následné distribuce se firma rozhodla přesunout všechny dokumenty a objednávky do jednoho systému s možností online žádosti o dovolenou. 

Výrobci přípravků na klouby jsme vyvinuli objednávkový systém na míru

Farmaceutická firma chtěla vylepšit zastaralý intranet, aby mohla efektivněji pracovat s dokumenty, rychleji zpracovávat objednávky a zároveň řešit personální agendu v jednom online systému. Vytvořili jsme chytré plánování a evidenci dovolené, kdy zaměstnanec v SharePointu zažádá o volné dny, které se následné uloží do kalendáře. Žadatel podle pobarvení zjistí, jestli nadřízený žádost schválil či zamítnul. Doposud museli zaměstnanci žádat o dovolenou pomocí papírového formuláře, což komplikovalo rychlost schvalovacího procesu.

Veškeré dokumenty, které měla firma na serverovém úložišti, jsme přesunuli do knihovny intranetu, odkud si je můžou pracovníci zobrazit i mimo kancelář – na mobilu, tabletu či notebooku. S modulem ISO dokumentace mají zaměstnanci přehled o nových směrnicích a notifikacích. Každý dokument a složka má nastavená oprávnění, k citlivým souborům se tak nedostanou nepovolaní lidé.

Náš objednávkový systém firmě vyřešil evidenci a správu dodavatelů, evidenci léčiv a dokumenty týkající se zásilky. Dodací listy a faktury lze okamžitě předat komukoliv – emailem v PDF nebo v papírové formě. V návaznosti na objednávky a směrnice vytváří intranet úkoly, které dostanou plnitelé v dostatečném předstihu. O novém úkolu jsou informováni e-mailem, aby zadaný úkol včas splnili.

S novým intranetem doplněným o naše standardní moduly a modulem pro zpracování objednávek vyvinutým na míru, se Biopolu GN zjednodušily a zpřehlednily firemní procesy. Navíc má veškeré zakázky a objednávky v jednom systému a může kdykoliv předat informace příslušným orgánům pro kontrolu léčiv.