image

Zjednodušili jsme firemní komunikaci provozovateli největšího koupaliště v Brně

  15. srpna 2019
  SharePoint

Společnost STAREZ – SPORT, a.s. provozuje řadu oblíbených sportovních zařízení na území města Brna, mezi které mimo jiné patří Koupaliště Riviéra, Aquapark Kohoutovice a Kluziště za Lužánkami. Společnost v posledních několika letech inovovala mnoho svých sportovišť, ale zapomněla na svůj intranet. Proto nás oslovila s žádostí o jeho modernizaci – grafickou i funkcionální.

 

Zjednodušili jsme firemní komunikaci provozovateli největšího koupaliště v Brně

Pro STAREZ – SPORT jsme vytvořili zbrusu nový grafický design intranetu, který jsme sladili s barvami společnosti. Intranet je perfektně členěný do sekcí a podsekcí. Uživatelé okamžitě vidí firemní kalendář, úkoly a aktuality z dění – nic tak nezmeškají.

Kromě oživení celkového vizuálu jsme měli za úkol přidat do SharePointu moduly pro zjednodušení práce zaměstnanců a rychlejší komunikaci. Nově může vedení pár kliknutími schválit dovolenou zaměstnanců a řidiči si během sekundy zarezervují firemní vozidlo. Nedochází tak ke složitým schvalovacím procesům. V systému je jasně vidět, kolik zaměstnanců čerpá dovolenou a na jak dlouho. To stejné platí u půjčení aut. Kromě těchto užitečných funkcionalit jsme vytvořili rezervační systém zasedacích místností a speciální modul pro projektová řízení.

Vedení společnosti i zaměstnanci si nové rozšíření intranetu pochvalují, protože jim značně usnadnilo práci a ušetřilo čas, který předtím strávili složitými žádostmi o nejrůznější věci.