image

Už brzy ulehčíme práci personálnímu oddělení certifikační společnosti QUALIFROM, a.s.

  29. října 2018
  Vývoj software, SharePoint, Pinya HR

QUALIFORM, a.s. je brněnská společnost nabízející služby v oblasti certifikace systémů managementu kvality, bezpečnosti práce a informací. S firmou jsme na konci října podepsali zakázku na vytvoření modulu pro SharePoint, který pomůže personálnímu oddělení s agendou a zaměstnancům ulehčí komunikaci mezi sebou.

Už brzy ulehčíme práci personálnímu oddělení certifikační společnosti QUALIFROM, a.s.

S novým modulem bude každý zaměstnanec evidovaný v systému, včetně jeho dokumentů a dat, jako jsou narozeniny nebo nástup do firmy. Osobní data jsou pro bezpečnost zobrazována pouze danému zaměstnanci. Skvělou funkcí pro personalisty je automatické proškolování zaměstnanců ihned v systému SharePoint. V něm se díky našemu modulu budou moci seznámit s potřebnými dokumenty a směrnicemi. Nebudou v něm chybět ani e-learningová školení a další aktivity, které pomohou novým zaměstnancům s rychlejším začleněním do firmy.

Společnost už nebude řešit složité vybírání dovolených. V systému si bude moci každý zaměstnanec přehledně naplánovat dovolenou. Zvolené dny jednoduše zaklikne a jeho nadřízenému dojde upozornění na schválení. To platí i pro žádost o kontrolu u lékaře nebo čím dál více populární sick day.

Pro maximální přehlednost firemní struktury vytvoříme v modulu grafické zobrazení celé společnosti, členěné na jednotlivá oddělení. Každý bude moci vyhledat svého kolegu, podřízeného nebo nadřízeného.

Zpřehledníme služební cesty díky hlášením, která budou zaměstnanci vyplňovat. Ty se následně uloží do systému pro jejich vedoucí. Na konci měsíce se reporty z cest vytisknou do jednoho přehledného dokumentu, který zaměstnanec odsouhlasí a podepíše. Tím usnadníme vyplňování starých formulářů, které firma dříve používala.