image

Společnost SOPO se dočká moderního intranetu pro téměř 200 zaměstnanců

  27. února 2019
  SharePoint

Česká firma SOPO je více než 20 let přeborníkem ve výrobě rotorů a statorů do všech typů elektromotorů. Společnost má v současné době přes 180 zaměstnanců, které potřebuje efektivně řídit. Proto se nás rozhodla oslovit s projektem na vytvoření systému SharePoint pro zlepšení interních procesů a komunikace s pracovníky.

Společnost SOPO se dočká moderního intranetu pro téměř 200 zaměstnanců

S počtem zaměstnanců se zhoršuje plynulost komunikace uvnitř firmy, vázne distribuce dokumentů a předávání úkolů. Proto je při větším počtu zaměstnanců vhodné používat firemní intranet, ke kterému mají přístup všichni zaměstnanci a mohou tak  navzájem lépe komunikovat a efektivněji pracovat.

Výrobce součástek do elektromotorů momentálně intranet nevyužívá. V rámci naší spolupráce mu vytvoříme komplexní řešení členěné do několika kategorií. Od obchodu přes vývoj a lidské zdroje, až po kvalitu a vedení. Každá sekce se bude dále členit na jednotlivé oddíly. Vznikne tak propracovaný systém, ve kterém bude mít každý přístup  do své sekce a následně do oddílů, ke kterým bude mít oprávnění. Vše bude provedeno v moderním grafickém kabátu s důrazem na jednoduchost ovládání.