image

Modernizujeme intranet. Výzkumné firmě pomůžeme s lepší organizací zaměstnanců a zakázek

  7. března 2019
  SharePoint

Evropská výzkumná organizace COMTES FHT a.s. zajišťuje výzkum a vývoj v oblasti kovových materiálů, zavádění nových technologií tváření a tepelného zpracování kovů. Zaměřuje se především na energetiku, strojírenský a automobilový průmysl. Společnosti aktualizujeme a rozšíříme intranet o nové moduly, aby odpovídal jejím potřebám.  

Modernizujeme intranet. Výzkumné firmě pomůžeme s lepší organizací zaměstnanců a zakázek

Firma nyní používá SharePoint ve verzi 2010, ve kterém jsou jednoduché seznamy, dokumentové knihovny a webové stránky. Intranet obsahuje málo informací a nemá definované procesy pro přijímání zaměstnanců a další agendu.

Naším cílem je aktualizovat systém na verzi 2013 Foundation a především jej doplnit o nové nadstavby, které pomohou firmě s organizací, zakázkami a řízením zaměstnanců. Rovněž implementujeme modul pro schvalování, správu a distribuci ISO dokumentů, formuláře, zápisy z porad a sdílené kalendáře. Budeme klást důraz na přínos pro zaměstnance, kteří v intranetu pracují každý den. Intranet bude navíc načítat data z informačního systému ESO používaného pro personalistiku a mzdy.