image

Přebíráme péči o SharePoint zlínské Kovárny VIVA

  3. ledna 2019
  SharePoint

Průmyslová kovárna s více než osmdesátiletou tradicí vyrábí různé druhy ocelových dílů. Před téměř dvěma roky jsme firmě převáděli SharePoint z verze 2010 na 2013. Naši nabídku servisu ale firma odmítla a radši zvolila místního správce. Později společnost zjistila, že správce z kapacitních a znalostních důvodů nezvládá dostatečnou péči o SharePoint a proto nás znovu požádala o pomoc.
 

Přebíráme péči o SharePoint zlínské Kovárny VIVA

Nejsme sice zlínská firma, ale díky našim zkušeným programátorům, technikům a mnoha pobočkám, dokážeme k zákazníkovi dojet v krátkém čase. Neméně důležité je brát ohled na kvalitu služeb a následnou technickou podporu. Tyto stěžejní body jsou základními stavebními kameny pro budování pevných vztahů mezi námi a zákazníky.

Zlínská Kovárna VIVA od nás získá nepřetržitou péči o SharePoint s helpdeskem, který eviduje požadavky zaměstnanců. Naši technici jsou připraveni na okamžitý zásah. Firma může bezstarostně fungovat a nemusí se trápit problémy, které původní správce nezvládal řešit. Jsme dlouholetou jedničkou v oboru a díky partnerství s Microsoftem nabízíme vždy nejmodernější řešení.