image

Asijské reklamní agentuře dodáme software Pinya HR pro více než 1200 zaměstnanců

  30. září 2019
  Pinya HR

OMG! Asia je veleúspěšná reklamní agentura s klienty po celém světě, která za více než 20 let dokázala expandovat do 10 dalších zemí. Svým zákazníkům poskytuje reklamní a marketingové služby prostřednictvím nejrůznějších platforem. Z důvodu efektivního řízení zaměstnanců se společnost rozhodla pořídit náš software Pinya HR, se kterým bude mít personalistiku navždy vyřešenou.

Asijské reklamní agentuře dodáme software Pinya HR pro více než 1200 zaměstnanců

Výzvy nás posouvají dále, a proto jsme rádi, že nás oslovila společnost Omni Marketing Group, které budeme implementovat software Pinya HR pro více než 1200 kmenových zaměstnanců a dalších 12 000, kteří se podílí na chodu firmy na podpůrných pozicích. Pro giganta v marketingovém oboru musíme během několika měsíců do posledního detailu připravit veškeré procesy a databáze, aby následné spuštění proběhlo hladce a bez větších zádrhelů.

Čím je software Pinya HR unikátní? OMG! Asia oslovila především jeho jednoduchost ovládání, provázanost jednotlivých aplikací a naprosto fantastické plánování dovolených a řízení zaměstnanců. Není to nástroj jen pro personalisty, ale je skvělým pomocníkem pro všechny firemní zaměstnance. Dokáží se díky němu rychleji integrovat do firmy, získají přehled o důležitých datech a výročích, přehledně si zobrazí organizační strukturu společnosti, nebo si v kalendáři ověří, kdy bude kolega v kanceláři.

Personalisté a vedení společnosti ocení evidenci zaměstnanců včetně předaného majetku, jako jsou notebooky, mobilní telefony a jiné věci. Zároveň je systém přijímání uchazečů o práci jasně strukturovaný a přehledný, zrychluje nábory a šetří personalistům čas