image

Co umíme:

Přehled odvedené práce

Převeďte evidenci docházky zaměstnanců do jednoduchého online prostředí

Mějte přehled o společnosti z pohodlí vaší židle. S elektronickou evidencí zjistíte čas zaměstnanců strávený na různých projektech. Odvedená práce lze rozdělit do dnů nebo do odvedených úkolů či zakázek. Vykazování času je provedeno během vteřiny bez zbytečného papírování. Data můžete exportovat do tabulek nebo grafů. Přehled odvedené práce také slouží jako podklad k fakturaci.


Fungování modulu a hlavní funkce

  Přehled práce

Online přehled

Skoncujte s excelovými a papírovými výkazy. S naším řešením získáte online strukturovanou evidenci firemní zaměstnanců, ve které se okamžitě zorientujete. Zaměstnanci se jednoduše připojí do online systému a zaznamenají svůj příchod a odchod z práce.

  Seznam plnění práce

Propracovaný přehled práce

Čas odvedený na projektu lze rozbalit na hodinový výpis pracovníků, kteří se na něm podíleli. Nemusí se nutně jednat o jednoho řešitele, software umí zobrazit odpracovanou dobu více řešitelů napříč mnoha projekty.

Export a porovnávání dat

Veškerá data lze exportovat do grafů nebo tabulek. Možností je automatické zasílání reportů na email. Přehled odvedené práce navíc slouží jako podklad pro fakturaci.


Možné technické provedení

ERP nadstavba


Zaujal vás tento modul?

a domluvíme se