image

Co umíme:

Evidenci a plánování servisů

Urychlete a zjednodušte servisní zásahy

S jasným plánováním servisních kontrol předejdete zmatkům. Papírové servisní listy vyplňované techniky jsou minulostí. Vše budete mít v jednom systému, ve kterém si zobrazíte jméno technika, převážený materiál a servisní zásah provedený u zákazníka. Změny lze dělat okamžitě a vidí je všichni, kterých se týkají.


Fungování modulu a hlavní funkce

  Online plánování

Online plánování servisů

Efektivním plánováním servisů ušetříte čas a náklady. Pravidelné servisy lze do systému vložit a následně automaticky generovat na základě platnosti smluv. Servisní technik se u nepravidelných zakázek podívá, jaké klienty musí během dne či týdne obsloužit, a jaký materiál bude potřebovat. Nestane se, že by kvůli ručně vyplněné servisní kartě dal zákazníkovi špatné zboží. V online prostředí si potřebný materiál zobrazí, naloží do auta a následně jej zákazníkovi předá.

  Detail zásahu

Rychle vyplněné servisní protokoly a faktury

Zákazník může při předávce okamžitě podepsat předávací protokol, což urychluje fakturování. Spotřebovaný materiál se eviduje a nedochází tak k jeho záměnám při ručním výpisu materiálu ze servisních karet do faktur.

Upozornění na důležité zásahy

Systém umožňuje zobrazení minulých i budoucích servisů, jejich editaci a plánování. Možností je nastavení připomínek pro důležité zásahy, které by mohly v závalu dalších zakázek zůstat bez povšimnutí.

Sledování toku materiálu

Materiál lze sledovat od jeho naskladnění, přes převoz až předání u zákazníka. Vše je v systému uvedeno s informacemi o datu, času, zodpovědném technikovi a ceně.


Další funkce

  • ERP lze napojit na další systémy pro plnou integraci do vaší firmy
  • Sledování techniků, zásahů a zboží v reálném čase

Možné technické provedení

ERP nadstavba


Zaujal vás tento modul?

a domluvíme se