Zakázková tvorba Sharepoint portálů

 

 

 

Potřebujete firemní portál, který se postará o databázi dokumentů,

distribuci ISO směrnic i obchodní a výrobní procesy?

Kontaktujte nás, poskytneme vám více informací.

 

 

 

 

  • Centralizace dokumentů

  • Řízení procesů

  • Distribuce ISO směrnic

  • Kalendáře a úkoly

 

Potřebujete navrhnout a implementovat vlastní systém přímo na míru vašim potřebám? Implementací firemních portálů na platformě Microsoft Sharepoint se zabýváme již několik let a stojí za námi řada úspěšných projektů.

 

Na platformě Microsoft Sharepoint realizujeme jak menší projekty určené pro správu dokumentů, sdílení kalendářů nebo řízení firemních procesů, tak i rozsáhlé portály, pomocí kterých je možné usnadnit obchodní i výrobní procesy, distribuci ISO směrnic, personální agendu i či správu firemního majetku.

Jak implementace systému na platformě Sharepoint probíhá? Na základě analýzy vašich potřeb a požadavků vytvoříme návrh budoucího projektu, který po vzájemném odsouhlasení začneme realizovat. Součástí našich služeb je i školení a následná technická podpora.

 

 

 

Máte zájem o nezávaznou nabídku?

Kontaktujte nás

Obchodní CRM

Chcete sjednotit veškerou obchodní dokumentaci vaší společnosti? V rámci modulu Obchodní CRM pro portál Microsoft SharePoint budete mít veškeré dokumenty od prvotních nabídek, e-mailové komunikace až po finální smlouvy na jednom místě.

zjistit více  →

Správa ISO směrnic

Potřebujete nahradit pomalou a neefektivní papírovou administraci ISO směrnic a firemních postů moderním řešením v elektronické podobě? Nadstavbový modul pro firemní portál Microsoft SharePoint obstará kompletní agendu ISO směrnic.

zjistit více  →

Logistika

Potřebujete sjednotit všechny logistické procesy probíhající uvnitř vaší společnosti? Logistický modul vyvinutý pro firemní portál Microsoft SharePoint pomůže zpřehlednit logistiku a veškeré dokumenty s ní spjaté.
 

zjistit více  →

Výrobní procesy

Chcete efektivněji archivovat technickou dokumentaci a navázat na ni i výrobní procesy? V rámci modulu Výrobní procesy pro firemní portály MS SharePoint budete mí k dispozici virtuální prostor pro veškerou správu výrobní dokumentace.

zjistit více  →

Personální agenda

Hledáte nástroj, který vám pomůže sjednotit informace o zaměstnancích vaší společnosti na jedno místo? Díky modulu Personální agenda budete mít všechny potřebné údaje a dokumenty v rámci karty konkrétního zaměstnance.
 

zjistit více  →

Tvorba workflow

Potřebujete často tvořit nové pracovní postupy nebo upravovat již vytvořené stávající? Díky modulu pro vlastní design workflow získáte uživatelsky přívětivé uživatelské prostředí, pomocí kterého budete moci bez jakýchkoliv programátorských znalostí tvořit Workflow.

zjistit více  →

Tvorba formulářů

Chybí Vám v rámci SharePoint portálů možnost vytvářet individualizované formuláře? Díky modulu Nintex Forms je možné snadno a rychle navrhoval a publikovat formuláře dle vlastních požadavků.

zjistit více  →

Řízená dokumentace DMS

Ztrácíte se ve spoustě elektronických dokumentů, kterým potřebujete dát jasný řád? Pomocí Document Management systému v rámci portálu Microsoft SharePoint budete mít jasnou kontrolu nad všemi dokumenty.

zjistit více →

Jak vypadá prostředí portálu Sharepoint

 
 
 

Prohlédněte si reference